Karrier

Az Oxygen Wellness Naphegy felszolgálót keres Locavore éttermébe!

Feladatok:

  • rendelés felvétele
  • vendégek kiszolgálása
  • A munkaterület és a vendégtér előkészítése nyitásra, a
    felszolgáláshoz szükséges eszközök előkészítése
  • terítés
  • árukészlet alakulásának figyelemmel kísérése, bevételezés
  • foglalások visszaigazolása

Elvárások:

  • ápolt megjelenés
  • igényes, pontos, gyors munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • még egy idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, igényes környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes fitnesz és wellness használat
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:
Oxygen Wellness Naphegy, I. kerület

Jelentkezni a megadott email címre fényképes önéletrajzzal és
motivációs levéllel lehetséges, a pozíció és a fizetési igény
megjelölésével.  A hiányos pályázatokat nem bíráljuk el.

E-MAIL:  hr@oxygenwellness.hu