Karrier

Gyógytornász, gyógytornász személyi edző

Szeretnél nálunk dolgozni? Jelentkezz most, és legyél tagja egy elhivatott, egészségtudatos  csapatnak! Az Oxygen Wellness Naphegyre keresünk gyógytornászt, gyógytornász személyi edzőt az alábbi területeken szerzett tapasztalatokkal és képzettséggel:

  • Gyógytorna
  • Manuálterápia
  • Gerinctréning
  • Gerinc stabilizálás
  • Taping (RockTape)
  • Funkcionális edzések
    Izomerősítés
    Műtétek utáni rehabilitáció
    Vízi torna
    Elvárások:

    számlaképesség

    szakma iránti elkötelezettség, magas szakértelem, lojalitás

    kiváló kommunikációs képesség, precíz munkavégzés

    Amit kínálunk:

    Jó kereseti, és karrier lehetőség, kulturált munkahelyi környezet, magas szintű szakmai háttér (fitness, wellness), képzett, elhivatott kollégák

    Munkavégzés helye:
    Oxygen Wellness Naphegy, Budapest I. kerület, Naphegy utca 67.

    Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal  és motivációs levéllel az alábbi címre: info@oxygenwellness.hu

Előny:

Középfokú angol nyelvtudás

Értékesítési Menedzser

Feladatok:

  • új ügyfelek folyamatos körbevezetése, új vendégek megkeresése, kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, bérlethosszabbítások
  • Oxygen Wellness Központ teljes szolgáltatás-portfóliójának értékesítése
  • Vendégek igények felmérése, customer care
  • Vendégek kiszolgálása, igények kezelése, a recepció munkájának segítése új vendégek érkezésekor
  • Árajánlatok készítése, bérlet eladások, bérlet hosszabbítások, egyéb szolgáltatások teljes körű értékesítése
  • Napi / heti adminisztratív feladatok ellátása, adminisztráció, sales riportok készítése, adatrögzítés
  • rendezvények szervezése, lebonyolításában való aktív részvétel
  • tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • megnyerő fellépés, jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • eredményorientált szemlélet
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • önálló és felelősségteljes tevékenység

Előny:

  • további idegen nyelv ismerete és használata
  • sales területen szerzett, értékesítésében szerzett tapasztalat
  • CRM rendszerek ismerete
  • a sport szeretete

Oxygen Wellness Naphegy: 1016 Budapest, Naphegy utca 67

A jelentkezéseket (fényképes önéletrajz és motivációs levél) az info@oxygenwellness.hu e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.