Aerobik terem

2019-09-16 - 2019-09-22

hétfő (2019-09-16)
8:00 de. - 8:55 de. Cross Training - Pálvölgyi Zsolt
9:00 de. - 9:55 de. Body Art - Zöld Andi
10:00 de. - 10:55 de. Alakformáló - Pancsó Gergő
11:00 de. - 11:55 de. Full Body Training - Szívós Zoltán
2:00 du. - 3:30 du. Testmegújítás - Hogya Regina
3:30 du. - 4:55 du. Preventív gerincjóga - ELMARAD
5:00 du. - 5:55 du. Alakformáló - Pancsó Gergő
6:00 du. - 6:55 du. TABATA - Pálvölgyi Zsolt
kedd (2019-09-17)
8:30 de. - 9:55 de. Dinamikus jóga (Vinyasa flow) - Bóta Beáta
10:00 de. - 10:55 de. Alakformáló - Pancsó Gergő
11:00 de. - 12:15 du. Gerinctréning & Stretching 75' - Horváth Tünde
12:15 du. - 1:45 du. Alakformáló 90' - Karszki Catherine
5:00 du. - 6:15 du. Gerinctréning & Stretching 75' - Simitska Tímea
7:00 du. - 7:55 du. Body Art - Zöld Andi
szerda (2019-09-18)
8:00 de. - 8:55 de. Cross Training - Pálvölgyi Zsolt
9:00 de. - 9:55 de. Body Art - Zöld Andi
10:00 de. - 10:55 de. GR8 Session zsírégető - Horváth Tünde
11:00 de. - 11:55 de. HOT IRON - Fodor Tünde
12:00 du. - 12:55 du. Testmegújítás - Szívós Zoltán
2:00 du. - 3:30 du. Testmegújítás - Hogya Regina
3:30 du. - 4:55 du. Preventív gerincjóga - Bezzegh Bettina
5:00 du. - 5:55 du. TABATA - Pálvölgyi Zsolt
6:00 du. - 6:55 du. deepWork - Horváth Dóra
7:00 du. - 8:30 du. Alakformáló 90' - Karszki Catherine
csütörtök (2019-09-19)
8:30 de. - 9:55 de. Dinamikus jóga (Vinyasa flow) - Bóta Beáta
10:00 de. - 10:55 de. Alakformáló - Pancsó Gergő
11:00 de. - 12:15 du. Gerinctréning & Stretching 75' - Horváth Tünde
12:15 du. - 1:45 du. Alakformáló 90' - Karszki Catherine
5:00 du. - 5:55 du. Alakformáló - Pancsó Gergő
6:00 du. - 6:55 du. Gerinctréning - Horváth Dóra
7:00 du. - 7:55 du. Body Art - Zöld Andi
péntek (2019-09-20)
8:00 de. - 8:55 de. Cross Training - Pálvölgyi Zsolt
9:00 de. - 9:55 de. Body Art - Zöld Andi
10:00 de. - 10:55 de. Stretching - Horváth Tünde
11:00 de. - 11:55 de. HOT IRON - Fodor Tünde
12:00 du. - 1:30 du. Alakformáló 90' - Karszki Catherine
4:00 du. - 4:55 du. Gerinctréning - Simitska Tímea
5:00 du. - 6:30 du. Jóga 90' - Velev Tamás
szombat (2019-09-21)
9:00 de. - 9:55 de. Gerinctréning - Horváth Dóra
10:00 de. - 10:55 de. deepWork - Horváth Dóra
11:00 de. - 12:30 du. Alakformáló 90' - Karszki Catherine
vasárnap (2019-09-22)
10:00 de. - 11:30 de. Jóga 90' - Velev Tamás
5:00 du. - 5:55 du. Alakformáló - Simitska Tímea
6:00 du. - 6:55 du. Stretching - Simitska Tímea
hétfő (2019-09-23)
8:00 de. - 8:55 de. Cross Training - Pálvölgyi Zsolt
9:00 de. - 9:55 de. Body Art - Zöld Andi
10:00 de. - 10:55 de. Alakformáló - Pancsó Gergő
11:00 de. - 11:55 de. Full Body Training - Szívós Zoltán
2:00 du. - 3:30 du. Testmegújítás - Hogya Regina
3:30 du. - 4:55 du. Preventív gerincjóga - Bezzegh Bettina
5:00 du. - 5:55 du. Alakformáló - Pancsó Gergő
6:00 du. - 6:55 du. TABATA - Pálvölgyi Zsolt

2019-09-16 - 2019-09-22